ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

sitingo.com.tr

LÜKSTEKS OTO DÖŞEME MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KURTULUŞ OSB. MH. ZEKİ MÜREN CD. NO:2/1/1,16580, GÜRSU/BURSA Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0609013990200010

Vergi No: 6090******

İşletme Adı: LÜKSTEKS OTO DÖŞEME MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.11.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: luksteksoto@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sitingo Oto, standart ve özel tasarım oto koltuk kılıfı ve oto koltuk minderi üreticisi olup bir Lüksteks markasıdır. 1994 yılında Bursa’da kurulmuş olup toplam 9000 m² alan üzerinde entegre üretim tesisi olarak faaliyet gösteren Lüksteks, Sitingo markası ile oto tekstili alanında popülerliğini sürdürmektedir. Lüksteks şirket bünyesinde Sitingo markası altında oto koltuk kılıfı ve oto aksesuarları, Veldena markası altında ev tekstili ürünleri ve Fabrictime markası altında kumaş üretim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Entegre bir üretim tesisi olan fabrikamızda kumaşın üretilmesinden laminasyonuna, konfeksiyonundan paketlemesine kadar bütün süreçler kendi bünyemizde, ISO9001:2015 kalite sertifikası standartlarında ve her aşamasında ayrı kalite kontrol süreçleriyle yürütülmektedir. Şirket olarak, hammaddeden nihai ürüne kadar tüm süreci kendi tesislerimizde gerçekleştirmemiz sayesinde rekabetçi fiyat politikamız, yüksek kalite standartlarımız ve satış sonrası destek hizmetlerimiz ile tüm iştiraklarımıza katma değer sağlayıp birlikte sürdürülebilir bir gelişimi hedeflemekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme