www.orduvip.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

GVN YAZILIM VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SELİMİYE MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO : 16/101 ALTINORDU Ordu - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0454198707000001

Vergi No: 4541987070

İşletme Adı: GVN YAZILIM VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: gvnyazilimveturizm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sizde problemsiz kolay bir şekilde araç kiralamak isteyenlerden misiniz? Sık sık kiraladığınız problemli kazalı ve sorun çıkaran araçlardan bıktıysanız doğru yerdesiniz. Özellikle merdiven altı diye tabir edilen araç kiralama firmalarından son zamanlarda çok sayıda şikayetler duyulmaktadır. Arızalı araçların kiralanması, araç teslimi esnasında çıkarılan ekstra masraflar gibi çok sayıda şikayet gelmektedir. Sizin de tercihiniz şoförlü araç kiralama ise firmamızın vip hizmetini tercih edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra havaalanı transfer konusunda da sizlere fazlasıyla yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duymaktayız. Havaalanında şoförlü araç kiralamak istiyorsanız ve tesliminde aynı şekilde havaalanından yapılmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere her konuda sonuna kadar yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı