ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.marstangeldi.com

MARS SANAYİ ÜRÜNLER AMBALAJ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ELİFLİ OSB. 1. CADDE NO:81 K-L BAFRA - SAMSUN Samsun - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0612074218300001

Vergi No: 6120******

İşletme Adı: MARS SANAYİ ÜRÜNLER AMBALAJ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.01.2024

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: marsambalaj@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Mars Ambalaj, ATA Şirketler Grubu’nun tek kullanımlık ambalaj alanındaki faaliyetlerini yürütmek ve pazarda yerini almak adına kurulmuştur. Merzifon, Çorum ve Samsun tesislerinde, hali hazırda 23.000 metrekare kapalı alanda, her ay 600 ton PoliEtilen film ve 1200 ton karton levha üretebilecek kapasite ve teknolojik yatırıma sahiptir. Royal, SKY ve Viva marka gıda streç filmleri, MarsTape ve Reno marka koli bantları, Mars marka poşet ve endüstriyel filmleriyle başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, geniş bir yelpazeye hitap eder ve ihracat yapar. Yanı sıra, Ege Bölgesi, Akdeniz ve İç Anadolu Bölgesi’ndeki bayileriyle yurtiçinde tek kullanımlık ürünler konusunda pazarda aktif rol almaktadır. Uzun zaman önce Mars’ta hayat var ;) sloganıyla başladığımız bu serüvene her geçen gün yeni ürünler, yeni çözüm ortakları ekleyerek devam ediyoruz. İnsanların hayatını kolaylaştırırken, sağlıklı ürünler üretmek ilkesinden bir an bile vazgeçmiyoruz. Doğaya ve insan hayatına zarar vermeyen ürünler üretmek adına ekibimizi ve makine parkurumuzu sürekli güncel tutmaya devam ediyoruz. Topluma fayda sağlayan, yenilikçi ve doğaya dost ambalaj ürünlerini sunmak arzumuz her geçen gün büyüyor ve büyümeye devam edecek. Mars Ambalaj, TC EN ISO 9001:2015, ISO 10002:2018, ISO 14001:2015, ISO 22000:2018 ve ISO 45001:2018 kalite yönetim sistemlerine sahiptir. Ayrıca RCS (Recycled Claim Standard), GRS (Global Recycled Standard) ve CE belgeleriyle de doğaya ve çevreye gösterdiği özeni tescillemiştir.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler