www.trimsshop.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ATA TEKSTİL AKSESUARLARI İTHALAT İHRACAT VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

MEHMET NESİH OZMEN MAH. ZAFER CAD., LADİN SK. NO: 28/A MERTER İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0092013693700011

Vergi No: 0920136937

İşletme Adı: ATA TEKSTİL AKSESUARLARI İTHALAT İHRACAT VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: atatekstil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ata İmalat 20 yılı aşkın Tecrübesiyle Türkiye'de ve Dünyada Tekstil üreticilerine çözümler üretmektedir. İlk günden beri ürün ve hizmet kalitesini değişmez temellere oturtan Ata İmalat günümüzde dünyanın önde gelen pirinç düğme/aksesuar üreticisi olmuştur. Tekstilin yanında otomotiv, ayakkabı, ev tekstili ve çeşitli sektörlere sunduğu endüstriyel ürünlerle destek vermektedir. Her gün genişleyen makine parkuru ve uzman ekibi ile büyümeye devam eden Ata İmalat aylık 120 ton pirinç üretiminin Yanında 50 ton sac 30 ton paslanmaz işleme kapasitesine sahiptir. Türkiye'deki ve dünyadaki değişimleri takip eden bu değişimlere göre ürün çeşitliliğini, üretim yöntemlerini şekillendiren Ata İmalat yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. İnsan odaklı, çevre dostu vizyonları ışığında Ata İmalat dün olduğu gibi yarında dünyanın her yerindeki iş ortaklarına verdiği kaliteli hizmeti devam ettirecektir.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler