ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bizimyore.com.tr

MEVLÜT KARATAŞ BİZİM YÖRE DOĞAL ÜRÜNLER

KOYUNOĞLU MAH. NAZLI SOK. NO:50 KAT 3 KARATAŞ APT MERKEZ/YEŞİLYURT/MALATYA Malatya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 61228******

İşletme Adı: MEVLÜT KARATAŞ BİZİM YÖRE DOĞAL ÜRÜNLER

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.11.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: mevlut.karatas@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bizim Yöre, doğunun incisi kayısı diyarı MALATYA başta olmak üzere, yöresinde bulunan taptaze, doğal ve yöresel lezzetleri müşterilerinin beğenisine sunan alışveriş sitesidir. Bundan 10 yıl önce küçük bir depo ile başlayan yolculuğumuzda perakende ve toptan olarak kuru gıda pazarlamasında, önce Malatya'nın ve bölgenin şimdi ise Türkiyenin en büyük online yöresel mağazası olduk ! Malatya / Darende / Balaban beldesinde 100 lerce meyve ağacı bulunan Küküğün Kayısı çiftliğinde yetişen kayısısları "Bahçemizden Gelen Doğal Lezzet" mottosu ile sunmanın heyecanını yaşıyoruz ! Halihazırda Malatya şirepazarı ve Yeşilyurtta bulunan 500 M2 lik 2 işletmesi, 10 dan fazla personeli ile sizlere en doğalı en leziz tadları Bizim Yöreden yollamaya devam ediyoruz... Kayısının hasını, Pekmezin safını, sütün en son sağılanını, Yumurtanın gezip eğlenen tavuktan olanını, kuru meyvenin endoğalını ve daha nicelerini siz değerli müşterilerimize ulaştırmak için var gücümüzle çalışıp arayıp tarayıp buluyoruz, aralarından standartlarımıza uygun olanları özenle seçiyoruz kargolayıp yolluyoruz. MALATYA yöresi merkez olmak üzere, Elazığ, Adıyaman, Maraş, Antep, Urfa şehirlerinden bizimle aynı yolda yürüyen üreticilerden topladığımız birbirinden leziz harika ürünleri incitmeden, üzmeden özenle paketleyip evinize yolluyoruz. Ürünlerimizi kargoya verirken; Buz aküleri, Isı yalıtımlı özel köpük kutular, Alüminyum koku önleyici ambalajlar kullanıyoruz. Kayısı ve binbir çeşidinin âlâsını, hizmetin de âlâsıyla sunuyoruz. Arkadaşınız size birşey ikram etti tadınıda çok beğendiniz aradınız ama bulamadınız değilmi ? Siparişiniz sizi memnun etmeyip beklentilerinizi karşılamadı mı ? Neden belirtmenize gerek yok Ücretsiz iade edin ! Her türlü soru ve önerileri ve isteklerinizi duymak için Müşteri ekibimiz ile her zaman yanınızdayız....

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler