ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ruubiko.com.tr

RUUBİKO YAZILIM ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

FETHİYE MAH. SANAYİ CAD. CORNER PLUS İŞ MERKEZİ NO:263A NİLÜFER Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0735172535900001

Vergi No: 7351******

İşletme Adı: RUUBİKO YAZILIM ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.09.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: ruubiko@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Perakende işletmelerinin başarılı ve verimli olmasına yardımcı olan teknolojiler üzerinde çalışan meraklılardan oluşan bir ekip. 2014 yılından bugüne 360° dijital iletişim hizmeti veren bir ajansız. Ruubiko Yazılım olarak, web tasarım, grafik tasarım ve sosyal medya gibi sektörlerde destek hizmetleri vermeyi amaç edinmiş bulunuyoruz. Bireysel ve kurumsal web siteleri tasarım çalışmaları yaparak tüm müşterilerimize hizmet veriyoruz. Hizmet seçeneklerimizin tamamını, müşteri memnuniyeti odaklı olarak planlıyor ve profesyonel çalışmalar yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, güncel trendleri takip ediyor ve tüm sektörlerde farklılıklar oluşturmaya çalışıyoruz. Hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile tüm web tasarım ihtiyaçlarınızı, profesyonel olarak yerine getiriyoruz. Sektörlerin yapılarına göre yaptığımız analizleri ve edindiğimiz tecrübelerimizi, müşterilerimiz ile paylaşıyor ve tüm taleplerinin en iyi şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. Profesyonel hizmetlerimiz ile firmanınız kurumsal kimliğine uygun çözümler üretiyor ve sektörünüzde, etkili olmanızı sağlayacak web tasarımları ve grafik tasarımlarını sizlere özel olarak yapıyoruz. Uzman, yazılım ekiplerimiz, tüm çalışmalarında müşterilerimiz yanındadır ve her türlü desteği kesintisiz olarak sağlamaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Online Eğitim

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler