ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ayakkabifuar.com

TAHA AVCI BERKE AYAKKABI AYAKKABI FUARI ELİT

İSMETPAŞA MAHALLESİ DEMİRCİOĞLU CADDESİ NO:13/A MERKEZ / ÇANAKKALE Çanakkale - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 25852******

İşletme Adı: TAHA AVCI BERKE AYAKKABI AYAKKABI FUARI ELİT

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.08.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: taha.avci@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ayakkabı Fuarı Elit olarak Çanakkale, Edremit ve Biga'da şubelerimizde hizmet vermekteyiz. Her zaman kaliteli ve geniş ürün yelpazesi, güler yüzlü hizmeti anlayışı, güvenilir alışveriş prensibiyle, yurt içi ve yurt dışına gönderim yapmaya devam etmekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler