ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.boyastok.com

İNFORMED DİJİTAL BASKI TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

ADNAN KAHVECİ MH. KUŞDİLİ CD. MANOLYA APT. NO:3 D:29 BEYKENT/BEYLİKDÜZÜ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0478081479000001

Vergi No: 4780******

İşletme Adı: İNFORMED DİJİTAL BASKI TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.02.2018

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: informeddijitalbaski@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İnformed Dijital Baskı Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş. olarak, dijital baskı sektöründe üretim, satış ve satış sonrası servis alanlarında 15 yıldır edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe ile 2017 yılının Kasım ayında faaliyete geçtik. Sektörümüzde “markalı ürün” anlayışını hedefleyen firmamız, alanında dünya çapında uzmanlığını ve kalitesini ispatlamış dijital baskı boyaları markalarının bayiliğini alarak hizmet vermeye başlamıştır. Geleneksel satış ve satış sonrası servis anlayışının ötesine geçerek, online satış modeli ile “geleceğin hizmet anlayışı” fikriyle yola çıkan Informed, bu sebeple hem sektörü daha ileri bir seviyeye taşıyacak hem de hizmet modelini en üst düzeyde yapılandıracak bir sistem geliştirmiştir. Informed Dijital Baskı Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş. ekibi, yıllardır Türkiye’nin ve sektörün önde gelen firmalarında üst düzey yöneticilik pozisyonlarında kazandığı bilgi birikimi ve tecrübeleri de sektöre aktarmayı hedeflemektedir. Bu amaçla, Yönetim Danışmanlığı, Yeni Pazar Yapılandırılması, Satış ve Pazarlama Danışmanlığı ve Kaynak Yönetimi gibi birçok konuda KOBİ’lerin yanında yer alarak danışmanlık faaliyetleri sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı