ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.roomorhome.com

ROOMORHOME BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YAZILIM TURİZM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KOCATEPE MAHALLESİ, FERİDİYE CADDDESİ NO35 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0735135465900001

Vergi No: 7351******

İşletme Adı: ROOMORHOME BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YAZILIM TURİZM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.09.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: roomorhome@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Roomorhome Mart 2018`de küçük bir ekip olarak başladı, ancak hızla kendini işine adamış çalışanın oluşturduğu bir gruba dönüştü. Halen hızla büyüyen Roomorhome, şu anda her zevk ve bütçe için özel konaklama imkanları sunan, Türkiye'nin önde gelen bir online günlük ev kiralama platformdur. Türkiye çapında, misafir ve ev sahiplerinin iletişimini sağlayarak Roomorhome, otellere akıllıca bir alternatif arayanlara eğlenceli ve otantik seyahat tecrübesini sunuyor. Kayseride çatı katı dairelerden, Trabzon`da tatil evlerine ve İstanbul'da şehir içi stüdyo dairelere, Roomorhome`un çeşitli konaklama seçenekleri gezginlerin bir sonraki seyahatinde çekici, hesaplı konaklama bulabilmesini sağlıyor. Ama hepsi bu değil. Roomorhome ayrıca size kalacak yer arayanlar için kendi evinizi kiraya verme imkanı da sunuyor. Kendi evinizi listeleme ücretsiz. Ev sahiplerinin kullanmadıkları mülklerinden para kazanmasını sağlarken gezginlerin de şehrinizi keşfetmesine yardım ediyorsunuz.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler