ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ucuzgames.com

ENES GÜNEY

GÜNEŞTEPE MH. OSMANGAZİ Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 35338******

İşletme Adı: ENES GÜNEY

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.05.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: enes.guney@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

UcuzGames - Ucuz Oyun Hesapları - Türkiye'deki en ucuz ve en güvenilir ucuz online oyun mağazası. Ucuz Games 18000'den fazla oyun satış işlemi. En Ucuz Oyun Satın Al. Binlerce referans ile büyümeye devam eden ucuz oyun sitesi. Steam oyunları, Origin Oyunları, uPlay oyunları, Playstation Oyunları ve PC Oyunları

Mal ve Hizmetler

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler