www.eohmelektrik.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

OHM ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MİMAR SİNAN MAH. YEDPA TİC. MERKEZİ B CAD NO:39 ATASEHİR/ISTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0636035857100015

Vergi No: 6360358571

İşletme Adı: OHM ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: ohmelektrik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Makaron Yazıcısı, Isı ile daralan makaronlar, kablo bağları, kablo uçları, Entrelec klemens, Pano buton ve sinyal grubu, Filtreli fanlar

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Telekomünikasyon

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler