ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.yoldabebekvar.com

DERYA GEDİKLİ -

ALTAYCEŞME MH. DEMEK ÇIKMAZI SK. NO:5 A/BLOK DR:13 MALTEPE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 31051******

İşletme Adı: DERYA GEDİKLİ -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.05.2024

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: derya.gedikli@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ben Derya Gedikli. Güzel Sanatlar Fakültesi'nde Lisans ve Lisansüstü eğitimimi tamamlayıp, mezun olduktan sonra, reklam ajansları, medya kuruluşları ve e-ticaret sektöründe kurumsal yaşamın içindeyken, hayatımın en güzel sürprizini tatmam, kızım Asya'nın ailemize katılacağını öğrenmemle birlikte, 2016 yılında, uzun zamandır hayalini kurduğum girişimcilik yolculuğum başladı. En eşsiz motivasyonum olan kızımın gelişi, bana bu serüven için ilham oldu. Annelik deneyimimde, öncelikle kendi temel ihtiyaçlarımı gidermek amacıyla yola çıkıp, sonrasında profesyonel üretim kimliği kazanarak tüm anne ve anne adaylarının beğenisine sunmak üzere, 2016 senesinde Yolda Bebek Var ve Simone Jr. markalarını hayata geçirdik. Yolculuğumuzun devamındaki temel amacımız, en değerli varlığımız olan bebeklerimizin ve çocuklarımızın sağlık ve konforlarını ön planda tutup, annelerin de içine sinecek şekilde ürün ve üretim yelpazemizi genişletmek. Özel Teşekkürüm; En büyük ilham kaynağım olan kızım Asya’ya! Sevgiler…

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler