www.kaskavilla.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

KASKA EMLAK İNŞAAT TURİZM NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ŞEHİTLER CADDESİ NO:31/1 KALKAN MAHALLESİ KAŞ / ANTALYA Antalya - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0527093944100001

Vergi No: 5270939441

İşletme Adı: KASKA EMLAK İNŞAAT TURİZM NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: kaskaemlak@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Web sitemiz aracılığıyla çeşitli bölgelerde bulunan evlerin kısa süreli konaklama maksadıyla kiralanmasına aracılık etmek ve firmamıza ait evlerin kiralanması hizmetlerini vermekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

- İnşaat ve Emlak

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler