ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.lizaypirlanta.com

LİZAY KUYUMCULUK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

MOLLAFENAR MAH. NURUOSMANİYE CAD. NO:62, FATİH İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0609105153100001

Vergi No: 6091******

İşletme Adı: LİZAY KUYUMCULUK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.03.2024

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: lizay@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1978 yılında çıkılan serüveni Türkiye çapında 72 farklı lokasyona taşıyan Lizay, bilgi ve sanatını harmanladığı özel koleksiyonları ile sektöre ışık tutmaya devam ediyor. Firma kurucusu Mahmut Serbes’in kendisini başarıya götüren hikayesi, 1978 yılında sektördeki aile işletmesine adım atmasıyla başlıyor. Daha sonrasında kendi oluşumunu kurmayı hedefleyerek, Adapazarı’nda kendi adıyla açtığı mağaza ile Lizay’ın temellerini atıyor. Lizay’ın tarihsel gelişimine etki eden en büyük faktörlerden biri olan 1999 Adapazarı depreminde, enkaz altında kalan mağazanın yeniden inşası sırasında farklı bir lokasyonda da açılan ikinci mağaza ile konumunu ileri taşıyan Serbes, büyüme stratejisinin ilk adımını atmış olur. 2000’lerin başında farklı lokasyonlardaki mağazalarıyla sektördeki konumunu güçlendiren firma, 2012 yılı itibariyle Genel Müdürlük ve Merkez binasını kuyumculuğun kalbi Nuruosmaniye’ye taşımıştır. Lizay’ı bu günlere taşıyan Mahmut Serbes, Türkiye çapında daha da artmakta olan 72 mağaza ağı, 250 satış noktasıyla ve sosyal sorumluluk projeleriyle kuyumculuk sektöründeki konumunu her geçen gün daha da ileri taşımayı hedeflemektedir. Büyümenin kurumsallaşma ve ekip çalışmasına bağlı olduğu görüşünü benimseyen Mahmut Serbes, hedeflerini hayata geçirme noktasında kurumsal altyapının güçlü temeller üzerine kurulması gerektiği görüşünü ön planda tutmaktadır. Lizay’ın bünyesine katılan yeni nesil Serbes ailesi üyeleri Yeliz ve Çağatay Serbes,babalarıyla birlikte sektördeki misyonlarını üst seviyelere taşımayı ilke edinip, Lizay’ın kuyumculuk alanındaki zengin geçmişini kalitesiyle harmanlayarak mücevher sevenler için büyük projeler gerçekleştirmeye devam etmektedirler.

Mal ve Hizmetler

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler