ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.cepoto.com

CEPOTO YEDEK PARÇA TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

YEŞİLKÖY MAH. ATATÜRK CAD. EGS BUSİNESS PARK NO: 12/26 34149 BAKIRKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0206138756900001

Vergi No: 2061******

İşletme Adı: CEPOTO YEDEK PARÇA TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.02.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: cepoto@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Dünya’da ve ülkemizde süregelen dijital dönüşümün otomotiv yedek parça sektöründeki izdüşümü olan Cepoto Yedek Parça Ticaret Anonim Şirketi, 25 yıllık sektörel tecrübesi ve Avrupa’ nın en büyük veri sağlayıcıları ile kurduğu iş birlikleri sayesinde, 200.000+ çeşit ürünü ile müşterilerine kolay ve güvenilir online alışveriş deneyimi sunar. Otomotiv, bilişim ve e-ticaret sektörlerinde yurtiçinde ve yurtdışında önemli deneyimler kazanmış, mükemmelin peşinde koşan mühendisleri ile üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlar. Kalite ve Fiyat Politikası Cepoto; 25 yıllık sektörel tecrübesi ile oluşturduğu kalite standartlarını sağlayan tedarikçiler ile çalışır ve yapmış olduğu anlaşmalar ile müşterilerine cazip fiyatlar sunar. İnsan Kaynakları Politikası Cepoto; müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş ve otomobillere meraklı çalışanları istihdam eder. Motivasyonu yüksek ve Cepoto değerlerini özümsemiş başarılı çalışanlarını ödüllendirir. Değerlerimiz Dürüstlük, Samimiyet, Çözüm Odaklılık

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler