ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

evdekorasyonbyari.net

KRİSTİN EĞLENCE

10 TEMMUZ CADDESİ NO 45 A YENİMAHALLE BAKIRKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 37636***********

Vergi No: 37636******

İşletme Adı: KRİSTİN EĞLENCE

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.01.2022

İşletme Türü: Ticari İşletme

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

By Ari 2018 yılında İstanbul da kurulmuş olup, evdekorasyonbyari.net web sitesi üzerinden E-Ticaret hizmeti vermeye devam etmektedir. By Ari, faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir. Firmamız genel olarak, Ev Dekorasyonu Aksesuarları kategorisinde ürünler sunmakta olup, mevcut ürün port folyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktadır. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Misyonumuz: Firmamızın temel misyonu %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktır. Vizyonumuz: Kullanıcılara yüksek standartta ürünleri sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı, öncü ve lider firmalardan biri olmak.

Mal ve Hizmetler

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme