ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.nettecap.com

İŞ NET ELEKTRONİK BİLGİ ÜRETİM DAĞITIM TİCARET VE İLETİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

İÇMELER MAH. PİRİ REİS CD. NO: 62 TÜRKİYE İŞ BANKASI TUZLA TEKNOLOJİ VE OPERASYON MERKEZİ D BLOK TUZLA İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0481017332400014

Vergi No: 4810******

İşletme Adı: İŞ NET ELEKTRONİK BİLGİ ÜRETİM DAĞITIM TİCARET VE İLETİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: NetteCap

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.05.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://apps.apple.com/us/app/nettecap/id1580739065

App Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sodec.technologies.nettecap

Kep Adresleri: isnet@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

NetteCap ile İşlerinizi Kolaylaştırın. NetteCap ile fiş ve faturalarınızı kolayca taratarak istediğiniz muhasebe programına kolayca aktarabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Finansal Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı