ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.anilticaret.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

AYŞE RECEPÇE -

ARDA MAH KENZİ CAD NO:48/A ŞEHZADELER Manisa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 14564******

İşletme Adı: AYŞE RECEPÇE -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.02.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: ayse.recepce@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Anıl Ticaret, 1970 yılında küçükbaş, büyükbaş ve kanatlı grubundaki hayvanların yemlerinin ve aksesuarlarının satışı amacıyla Manisa’da kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren amacı, müşterilerine en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri sunmak olmuştur. Firmamız 2010 yılından itibaren, kuş yemleri ve aksesuarları, kedi-köpek mamaları ve aksesuarlarının satışına başlamıştır. Evcil hayvanlar için gereken ihtiyaçların neredeyse hepsini barındıran firmamız, bu ürünleri sizlere en doğru ve en kısa zamanda ulaştırmayı kendine ilke edinmiştir. Bu bağlamda kurulan sitemizde yer alan ürünleri güvenle satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikasınca korunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler