ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

doyuk.com.tr

DOYUK BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ PROMOSYON ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HALKAPINAR MAH. MERKEZ ÇARŞI 1202/2 SOK. NO:101/A 35110 KONAK İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0310058474600019

Vergi No: 3100******

İşletme Adı: DOYUK BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ PROMOSYON ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.05.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: doyuk@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

DOYUK 2009 yılında İzmir’de kurulmuştur. Sektöre teknolojik ürünlerin perakende satışıyla giriş yapan DOYUK, 2010 yılından itibaren promosyon ürünleri alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Günümüzde tüm kıtalara yayılan satış ve operasyon ağı sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümleri en hızlı, ekonomik ve kolay bir şekilde sunmakta ve üç ülkede konumlandırılmış aşağıdaki firmalarıyla aktif olarak faaliyet göstermektedir. Doyuk Promosyon Ltd. (İzmir, Türkiye) Doyuk GmbH (Düsseldorf, Almanya) Doyuk Promotional Products Inc (Vancouver, Kanada) Fuar, etkinlik, özel gün ve organizasyonlarınızda hedef kitlenize sunmak isteyeceğiniz baskılı, logolu, paketli, özel üretim gibi firmanızın her türlü promosyon ve kurumsal tedarik ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere konusunda uzman, enerjik ve tecrübeli ekibiyle Doyuk Promosyon sizlere yardımcı olmayı beklemektedir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler