ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.lubegross.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

AYD MADENİ YAĞLAR VE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

75.YIL (SULTANDERE)MH.11233.SK.NO:44 Eskişehir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0109071107700001

Vergi No: 1090******

İşletme Adı: AYD MADENİ YAĞLAR VE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.04.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: aydendustriyel@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Madeni Yağ Online Market Motor Yağları, Endüstriyel Yağlar ve Gresler, Sprey Yağlayıcılar, Kimyasal Ürünler, Hırdavat, Kesici Takımlar

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler