ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.premutstore.com

YAKUP AKTULUM PREMUT ENDÜSTRİYEL MUTFAK & PROJELENDİRME

MAHMUTBEY MAH. İSTOÇ TİCARET MERKEZİ 2410. SOK. 37. ADA NO:33 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 29951******

İşletme Adı: YAKUP AKTULUM PREMUT ENDÜSTRİYEL MUTFAK & PROJELENDİRME

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.04.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: yakupaktulum@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Premutstore.com, Premut Endüstriyel Mutfak Ekipmanları tarafından kurulan bir e-ticaret platformudur. Ticari hayatına Endüstriyel Mutfak Ekipmanları satışı ve kafeterya, restoran, toplu yemek üretim tesisi gibi alanların mimari plan ve uygulamalarını yaparak başlamıştır. Premutstore.com, günümüzün gelişen pazar alanı olan sanal pazara giriş yaparak endüstriyel mutfak ekipmanlarını, ev mutfak gereçlerini, elektrikli mutfak ekipmanlarını kalite ve uygun fiyatı harmanlayarak son tüketiciye ulaştırma gayesi içindedir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler