ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.parcayuvasi.com

ALTINATA OTOMOTİV TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MEYDAN MAH. ABASULTAN SK. NO:4 ÇAVDARHİSAR 43710 Kütahya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0061081788800001

Vergi No: 0610******

İşletme Adı: ALTINATA OTOMOTİV TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.11.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: altinataotomotiv@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sektöründe 30 yıllık tecrübemiz ile bünyemizde bir çok marka otomobil yedek parçaları, traktör yedek parçaları, tarım makine yedek parça ve ekipmanları, hırdavat-el aletleri, lastik, akü ve madeni yağlar gibi binlerce çeşit ürünü barındırmaktayız. parcayuvasi.com Altınata Otomotiv Tic Ltd Şti

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler