ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tripass.com.tr

FIRSATME BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE TURİZM ANONİM ŞİRKETİ

MECİDİYEKOY NEİGHBORHOOD, SELAHATTİN PİNAR ROAD, APARTMENT NUMBER:25/2 SİSLİ/ISTANBUL TURKEY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0386046493200001

Vergi No: 3860******

İşletme Adı: FIRSATME BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE TURİZM ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: TriPass

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.08.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tripass.tripassistanbul

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/tripass-istanbul/id1549685107

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

TriPass Istanbul provides you the very best sides and hidden gems of Istanbul while saving you time, money and stress by removing the hassle of carrying around spare change and queing up to buy attraction tickets! How does TriPass work? 1. Select the duration of your pass that suits you best (1, 2, 3, 5 and 7 consecutive days) 2. Purchase your TriPass online and your pass will be ready to use immediately. We accept VISA and MasterCards. 3. To use TriPass, download TriPass app for Android or iPhone and log in with your order number or e-mail address. 4. Your pass will be activated after the first use at an attraction and it will automatically expire at the end of your chosen duration. 5. TriPass gives you free entrance once only per museum, attraction or sightseeing tour. (Discounts may be used more than once) 6. Always check the opening hours of museums and attractions, especially around national public holidays and during low season. 7. To use your TriPass Card, always be ready to show it to the staff at the kiosk, or at the entrance to the museum or attraction. 8. Our Risk Free Guarantee gives you 30 days from your purchase date to return any non-activated passes for a full refund.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı