ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.evokulushop.com

EĞİTİM EVDE VE EV OKULU DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ

ESENTEPE MAHALLESİ KOREŞEHİTLERİ CADDESİ DENİZ İŞ HANI NO :34 ŞİŞLİ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0326055893200001

Vergi No: 3260******

İşletme Adı: EĞİTİM EVDE VE EV OKULU DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.01.2024

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

www.evokulushop.com Eğitim Evde ve Ev Okulu Derneği'nin İktisadi İşletmesi kapsamında Ev Okulu Derneği'nin iktisadi süreçlerine destek vermekte olan bir e-ticaret alt yapısıdır. Ev Okulu Derneği ve diğer faaliyetlerini @evokuludernegi sosyal medya hesaplarından www.evokulu.org websitesinden takipte kalabilirsiniz. "Türkiye’deki her bir evi eğitim ve mutluluk yuvasına dönüştürmek" vizyonuyla hareket eden Ev Okulu Derneği "Ev eğitimin merkezi, Her ev bir okuldur, Eğitim evde başlar" sloganıyla bugüne kadar on binlerce aileye ve eğitimciye fayda sağlamış Türkiye'nin en büyük eğitim STK'sıdır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Online Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler