ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

loneza.com

LONEZA BASIM VE MATBAACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ŞİRİNEVLER MAH. MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK 2 SK. YILDIZ DELEN APT. NO: 1. KAT: 5 İÇ KAPI NO: 53 / BAHÇELİEVLER İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0609135398200001

Vergi No: 6091******

İşletme Adı: LONEZA BASIM VE MATBAACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.05.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Loneza Basım ve Matbaacılık, Her türlü toptan perakende satış ve kişisel baskı yapılmaktadır detaylı bilgi için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler