ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sigortax.app

TURKISH SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

MERKEZ MAH. REŞİTPAŞA CADDESİ CAD. RNO: 55 D: 13 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0871098149500001

Vergi No: 8710******

İşletme Adı: TURKISH SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.01.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

SigortaX "Yeni nesil sigortacılık anlayışı" ile dijital sigortacılıkta müşterilerine karşılaştırmalı teklif vermek için sadece zorunlu temel bilgiler ile veri girişinin yapıldığı, buna istinaden anlaşılır bilgi akışı ve doğru yönlendirmeler ile müşterilerine içeriği geniş, sıralamalı poliçe teklifleri sunan ve tercih edilen poliçeyi o an doğrudan poliçeleştiren internet sigorta platformudur.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler