ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

724tedarik.com

YERYÜZÜ GIDA TEMİZLİK VE KIRTASİYE MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FERHATPAŞA MAHALLESİ G:44 SOKAK NO:52-54 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0950021887400001

Vergi No: 9500******

İşletme Adı: YERYÜZÜ GIDA TEMİZLİK VE KIRTASİYE MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.08.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: yeryuzugida@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1980 li yıllardan itibaren Gıda ve türevleri alanında iştigal eden müessesemiz, yaklaşık 40 yıldır faaliyet gösteren bir yapıyı temsil etmektedir. 1994 yılında Yeşil Malatya Gıda San Tic Ltd Şti, 2001 yılında da Yeryüzü Gıda Temz ve Kırt Mad San ve Tic Ltd Şti. ni sürecin içine dahil ederek büyüyen grubumuz, yaklaşık 100'e yakın çalışanı ve ticari partnerleriyle beraber bu ivmesini devam ettirme niyeti ve arzusu içindedir. Yeryüzü Gıda 2001 yılından bugüne distribütörlük ve bayilik yapısı ile gıda sektöründe faaliyet göstermektedir. Çikolata, Atıştırmalık, Elektronik, Ev - Yaşam, İçecek, Oyuncak ve Kırtasiye alanlarında toptan üstü, ürün dağıtım ve ticareti yapmaktadır. İnşallah müessesimiz geçmiş tecrübesi ile, modern ticaretin yeni anlayışını harmanlayarak, ticaretin zaman ve mekân faydasını yansıtmaya ilelebet devam edecektir.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tekstil

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler