ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

mutbex.com

MUTBEX ELEKTRONİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CAMİİKEBİR MAHALLESİ, BAHRİYE CADDESİ, NO: 7/A, 34440 BEYOĞLU/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0625105893900001

Vergi No: 6251******

İşletme Adı: MUTBEX ELEKTRONİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.05.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: mutbex@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Endüstriyel mutfak ekipmanları, otel, restoran, cafe gibi tüm gıda işletmelerine online tedarik hizmeti sağlıyoruz. Bünyemizde bulunan onlarca tedarikçi, yüzlerce marka ve 20 binin üzerinde ürün yelpazesini, üye işletmelerimize özel çözümlerle sunuyoruz. Sürekli tedarik anlaşmalarıyla bizimle çalışan tüm müşterilerimiz hem paradan hem zamandan tasarruf sağlıyorlar. Böylece işlerine daha fazla vakit ayırıyorlar. Mutbex olarak müşterisini anlamayı ve çözüm üretmeyi ilke edinmiş deneyimli ekibimiz ile sizlere destek olmaya hazırız.

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Medikal Ürünler

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler