ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

evofone.com

EVOFONE TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

AYAZAĞA MAH.AZERBAYCAN CAD. 1 APT. NO:109 C/306 MASLAK/SARIYER İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0383095409000001

Vergi No: 3830******

İşletme Adı: EVOFONE TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.05.2024

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: evofoneteknoloji@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2010 yılından günümüze EVO Bilgi Teknolojileri olarak mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe yer almaktayız. Dünyanın önde gelen markalarından olan Xiaomi akıllı telefon ithalatını Amerika, İngiltere, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Hong Kong ve Singapur gibi ülkelerden gerçekleştirmekle birlikte kendi tasarımımız olan EVO RS serisi ürünleri RS6 ve RS6 Slim cep telefonlarının satışını sürdürmekteyiz. Ayrıca satış sonrası hizmetler kapsamında yer alan teknik servis birimimiz ile ithalatını yapmış olduğumuz ürünlerin orjinal servis ve yedek parça temininin yanı sıra diğer tüm marka ve modellerin mobil cihazlarına da tüm Türkiye çapında hizmet vermekteyiz.Şirketimiz, Türkiye pazarında göstermiş olduğu başarılarına bir yenisini daha eklemiş ve 2018 mayıs ayı itibariyle Uzakdoğu menşeili XIAOMI markasının ‘Türkiye Yetkili Distribütörü’ olmuştur. XIAOMI, Pekin merkezli dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisidir. Şirketin kurucusu ve CEO'su Forbes'e göre Çin'in en zengin 23. kişisi olan Lei Jun'dur. Şirket, 2014'te 60 milyondan fazla akıllı telefon satışı yapmıştır ve dünya genelinde 74 ülkede teknolojik ürün satışı yapmaktadır. Cep telefonu satışında 1.35 milyar nüfuslu Hindistan’da 1. Sırada bulunan firma ayrıca Rusya, Ukrayna, Endonezya, İsrail, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan ve Singapur gibi ülkelerde ilk 3 marka içerisinde yer almaktadır. Her geçen yıl üç basamaklı büyüme oranına bir yenisini 2018’de ekleyerek global markette en büyük 4. marka olmayı başarmıştır. 2019 hedefleri ise dünyanın en büyük 3. akıllı telefon üreticisi olmaktır. Şirket, 2017 ‘Dünyanın En Yenilikçi Şirketleri’ sıralamasında 13. sırada yer almıştır. XIAOMI, yeni ürünleriyle birlikte EVOFONE’un Türkiye pazarındaki yaygınlığı ve gücü ile kitlesini büyütmeyi hedeflemektedir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Telekomünikasyon

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler