ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.voyagehotel.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

VOYAG TURİZM OTELCİLİK İŞLETMESİ VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

MAXX ROYAL VE VOYAGE OTELLERİ MERKEZ SATIŞ VE PAZARLAMA OFİSİ GÜZELOBA MAH. 2134 SOKAK NO:30/101 07230 MURATPAŞA ANTALYA - TÜRKİYE Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0925015154000013

Vergi No: 9250******

İşletme Adı: VOYAG TURİZM OTELCİLİK İŞLETMESİ VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Voyage Hotels

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.voyage.hotels&hl=tr

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/voyage-hotels/id1128405687?l=tr

Kep Adresleri: voyageotel@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tatilinize tat katan konsept restoranlar, denize sıfır plajlar, kusursuz bir eğlence anlayışı ve çok daha fazlası… Ege ve Akdeniz kıyılarındaki tesisleriyle Voyage’ın renkli dünyasında, beklentilerinizin ötesinde bir tatil yaşamaya davetlisiniz.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart