ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

bodur.com.tr

BODUR ENDÜSTRİYEL KABİN SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KAYAPA OSB ORKİDE CD 106 SOK NO:3 NİLÜFER Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0178073874800014

Vergi No: 1780******

İşletme Adı: BODUR ENDÜSTRİYEL KABİN SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.01.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bodurendustriyel@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bodur Endüstriyel, fabrika, atölye ve teknik servislere yönelik, çalışma tezgahı, delikli takım asma panosu, takım arabası, metal dolaplar gibi işletme ihtiyaçlarına yönelik üretimler yapmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler