ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.cicekkapinda.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

GARDENCİTY ÇİÇEKÇİLİK VE EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TAHTAKALE MAHALLESİ ABDİ İPEKÇİ CADDESİ INNOVİA ÇARŞI, D:NO:5 133, 34320 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0389167126800001

Vergi No: 3891671268

İşletme Adı: GARDENCİTY ÇİÇEKÇİLİK VE EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.08.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: gardencitycicekcilikveegitim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Çoğu Zaman Ümitsizce De Olsa Ulaşılmak İstenen Hayalleri Yanımızda Bulmak İstedik Ve Siz Değerli Ziyaretçilerimize Bu Hayalleri Görünür Yapmak İçin Çaba Sarf ediyoruz. El Emeği Göz Nuru Ürünleri Beğenize Sunuyoruz. Gün Geçtikçe İnsanlar Doğanın Değerini Anlamaya Başlıyor. Yeşile Duyulan Özlem, Evlerimizdeki Bitki Nüfusunu Artırıyor. Yeşile Duyulan Özlemi Dindirmek İçin Evlerinize Konuk Oluyoruz. Yaşam Alanınıza Uygun Bitkileri, Dekoratif Çözümlerle Size Sunuyoruz. Yaşadığınız Ortamı Yeşillendirirken Aynı Zamanda Bitkinizin Dış Görünüşüne De Özen Gösteriyoruz. Ne Mi Yapıyoruz? Bitkilerden Özel Tasarımlar Özel Günler İçin Siparişler Bireysel Workshoplar Minyatür Bahçeler Teraryumlar Bonsai Ağaçlarından Tasarımlar TASARIM Cicekkapinda.com Çiçekleri, Çiçek Tasarım Eğitimi Almış Ve Bu Konuda Dünyadaki Tüm Trendleri En Yakından Takip Eden Cicekkapinda.com Tasarım Ekibi Tarafından Tasarlanıyor. Cicekkapinda.com Çiçek Tasarım Ekibi Klasik Ve Güncel Çiçek Tasarım Prensiplerini, Mevsimin En Taze Çiçekleri İle Yorumlayarak Online Çiçek Siparişinde En İyi Deneyimi En Güzel Tasarımlarla İstanbullularla Buluşturuyor! Cicekkapinda.com Tasarımları Ve Sunduğumuz Düzenlemeler Form, Doku, Boyut, Renk Ve Gibi Temel Floral Tasarım Prensiplerini İzlerken Güncel Yaklaşımlar Ve Farklı Objeleri De İçerecek Şekilde Modern Bir Bakış Açısı İle Oluşturuluyor. Böylece En Stil Sahibi Çiçek Tasarımlarına Ve Sukulentlere Kadar Birbirinden Farklı Ve Çarpıcı Düzenlemeyi Gurur Ve Sevgiyle Sunabiliyoruz. DETAYLAR Bizce Başarı Detayların Birleşiminden Oluşur. Bu Nedenle Cicekkapinda.com Ekibi, O Şanslı Kişi İçin Bu Çiçekleri Hazırlarken Senin Göstereceğin Özenin Aynısını Gösteriyor. Cicekkapinda.com Merkezinden Çıkan Tasarımlar Özenle Yapılıp, En Güzel Kurdeleler İle Bağlanır Ve Özel Notunuz El Yazısı İle Yazılarak Özel Not Kartımızda Mühürlenerek Gönderinize Eklenir. GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ Cicekkapinda.com Olarak Gönderdiğimiz Düzenlemelerin Web Sitemizde Gördüğün Fotoğraflarına En Yakın Haliyle Ulaştırılacağına Söz Veriyoruz. Ama Elbette Çiçeklerin Birer Canlı Ve Her Canlının Eşsiz Olduğunu Akılda Tutmakta Fayda Var. Fotoğraftaki Düzenlemeyi Gönderemeyeceğimiz Bir Durum Olursa İse Hemen Seninle İrtibata Geçiyoruz Ve Gönderilen Çiçeğin Resmini Siz Değerli Müşterilerimizle Paylaşıyoruz. HIZLI SİPARİŞ VE TESLİMAT Cicekkapinda.com Web Sitemizi Elimizden Geldiğince Seni Yormayacak Ve Dilediğin Kişiye Dilediğin Çiçeği En Kısa Sürede Gönderebileceğin Bir Şekilde Geliştirmeye Çalıştık. Diğer Siteler Gibi Devasa Ve Sıkıcı Sitelerdeki “Alışveriş Sepeti”Ni Göremeyeceksin. Tasarımcı Elinden Çıkmış Sade Ve Güzel Buketlerimizi Sipariş Verirken Çok Daha Kolay Sipariş Verebileceksiniz Hızlı Siparişinin Ardından Çiçeğini De Elimizden Geldiğince Hızlı Teslim Etmeye Çalışıyoruz. Ama Biz Cicekkapinda.com Ekibi Olarak Söz Veriyoruz; Cicekkapinda.com Dağıtım Aracını Trafikte Kimseye Saygısızlık Yaparken Görmeyeceksin.

Mal ve Hizmetler

- Çiçekler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı