ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.erotikmagazam.com

SENS ANKARA FANTAZİ ÜRÜNLER PAZ.SAN. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KUMRULAR CADDESİ MENEKŞE-2 SOKAK NO:35/1 KIZILAY/ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0761002181500012

Vergi No: 7610******

İşletme Adı: SENS ANKARA FANTAZİ ÜRÜNLER PAZ.SAN. TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.03.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: sensfantaziurunler@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1989 Yılından bu yana sektörün lider ve ilk firması olarak; kaliteli, güvenli ve gizli alışverişi ilke edinmiş,işini profesyonelce yapan, iş hassasiyetine ve müşteri mahremiyetine tam anlamıyla önem veren ve sonsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş kurumsal bir firmadır.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

- Süpermarket ve Petshop

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı