ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.nihatefendizeytinyagi.com

NİHAT EFENDİ ZEYTİNCİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

LİMAN MAH. YALOVA CAD. NO:86 ESENKÖY Yalova - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0631162704800001

Vergi No: 6311******

İşletme Adı: NİHAT EFENDİ ZEYTİNCİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.01.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Nihat Efendi Zeytinyağı fabrikamız, Yalova’nın Esenköy Beldesinde 1956 yılında 1000 metrekarelik bir alan içerisinde 300 metrekarelik kapalı alanda geleneksel taş baskı sistemi ile marka adını aldığımız Nihat TÜMER tarafında kurulup zeytinyağı üretimine başlamıştır. 2004 yılında 2. Kuşak yönetiminde bulunan Hâdi TÜMER tarafından çağın gerekliliklerine uyum sağlamak amacı ile 24 saatte 40 ton zeytin öğütme kapasiteli ilk Kontinü makine sistemini kurmuş, 2006 yılında kapasite artırımı yatırımı ile 60 tona yükselterek hizmet vermeye devam etmiştir. 2008 yılında çeşitli iş kolları birleştirilerek, TÜMERLER GIDA TURZ. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında toplanmıştır. 2013 yılında yapılan yatırım ile tesisimize yarı otomatik toprak ve kâğıt filtre sistemi ile paketleme sistemi dâhil edilerek hizmetine devam etmektedir. Deneyimli ekibi ve modern teknolojisi, kaliteden ödün vermeden değişik lezzetlerde ki ürünleri ile pazar payını her geçen gün büyüten TÜMERLER iç ve dış pazarda büyümeyi dünya çapında temiz ve güvenilir marka olmayı hedeflemiş bulunmaktadır. Nihat Efendi Zeytinyağları olarak HCCP ve İSO 9001 belgeli makine sistemi ile el değmeden üretim yapmaktadır. Detaylı bilgi için: Mert TÜMER 5389688871 merttumer77@gmail.com

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler