ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.saglikcarsi.com

HANIMAĞA MEDİKAL ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KUŞKAVAĞI MAH. KUŞKAVAĞI CAD. APT. NO: 17A İÇ KAPI NO: 1 KONYAALTI / ANTALYA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0457115834300001

Vergi No: 4571******

İşletme Adı: HANIMAĞA MEDİKAL ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.10.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: hanimagamedikalurunleri@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sağlıklı, mutlu ve güzel günlerin tüm dünyayı saracağı bir gelecek istiyor ve bunun yolunun fedakârlıktan geçtiğini biliyoruz. Çalışanımızdan arge departmanına kadar, bütün ekibimizle bir aile uyumu içinde çalışıyor, böylece sürekli kalitemizi artıyor ve tüm dünyaya hizmet veriyoruz. Ülkemize ve dünyaya hizmet etmeyi ilke edinen Hanımağa MEDİCAL olarak daha sağlıklı daha mutlu ve daha güzel günler için çalışıyoruz. www.saglikcarsi.com internet sitemiz üzerinden medikal ürünlerin satışını parekende olarak gerçekleştiriyoruz. Bu internet sitesi Hanımağa Medikal Ürünleri TİC. LTD. ŞTİ bünyesinde hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Medikal Ürünler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler