ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.eyupsabrituncer.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

EST 1923 PERAKENDE VE İNTERAKTİF MAĞAZACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

VADİSTANBUL OFİS BLOKLARI AYAZAĞA MAH. AZERBAYCAN CAD. 1B BLOK NO:3B KAT:20 İÇ KAPI NO:45 SARIYER İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0189060501600017

Vergi No: 1890605016

İşletme Adı: EST 1923 PERAKENDE VE İNTERAKTİF MAĞAZACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: EYÜP SABRİ TUNCER

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ticimax.androidbase.eyupsabrituncer&hl=tr&gl=US

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/eyüp-sabri-tuncer/id1550779142

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1923 yılında kurulan Eyüp Sabri Tuncer markası kozmetik sektöründeki öncü şirketlerden biri olarak, 100 yıla varan tecrübesini kolonya, kişisel bakım, ağız bakım ve ev bakım kategorilerinde bulunan 600’ü aşkın ürünü ile sevenleriyle buluşturuyor. Gelenek ve gelecek arasında önemli bir köprü olan Eyüp Sabri Tuncer markası, yüzyıllık tecrübesi ve üstün kalite anlayışı ile tüm üretim süreçlerinde teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi stratejiler ve benzersiz tasarım anlayışı ile gerçekleştirmektedir. Geçmişten bugüne uzanan, köklü değerlerini geleceğe taşırken, tüm ürünlerini uluslararası standartlardaki üretim ve hizmet anlayışı ile geliştirmektedir. Sektörde birçok yeniliğe ve ilke imza atan şirket, ürünlerinin ambalajı ve etiketi üzerinde görme engellilerin hayatını kolaylaştıran Braille alfabesine yer veren ilk kozmetik markasıdır. Müşterilerinin hassasiyetlerini gözeterek ürettiği tüm ürünlerde doğal içerikler yer alırken, Paraben ve Gluten içermeyen formüllere sahiptir. Türkiye’de ürünlerine Vegan ve Vejetaryen sertifikası alan ilk kozmetik markası olarak, ürünlerinde hayvan testlerine yer vermediğini kanıtlamaktadır. Kozmetik ürünleriyle kalıcı ve özgün deneyimler sunarak “İyi Üretim Uygulamaları (GMP)” standartlarında üretim yapan Eyüp Sabri Tuncer, Türkiye’nin uluslararası standartlarda hijyenik üretim ve dağıtım yapan markası olarak ön plana çıkmaktadır. Eyüp Sabri Tuncer kendi markası ile dünyada 70’ten fazla ülkeye ürünlerini tanıtmakta ve dünya markası olma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler