ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

hersey10.com

GLOBAL İNOKS METAL VE AHŞAP ÜRÜNLERİ İNŞAAT DIŞ TİCARET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

DEREAĞZI MAH. ŞULE SK. - SİTESİ NO: 4 İÇ KAPI NO: 2 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0396063609400017

Vergi No: 3960******

İşletme Adı: GLOBAL İNOKS METAL VE AHŞAP ÜRÜNLERİ İNŞAAT DIŞ TİCARET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.04.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: globalinoks@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hersey10.com Türkiye merkezli bir e-ticaret platformudur. 2011 yılı başında müşterilerini Türk ve Yabancı üretici ağı ile birleştirerek doğru ürünleri uygun fiyatlar ile perakende ve toptan anlamda buluşturmak amacı ile tohumları atılmıştır. Aynı zamanda internet üzerinden güvenilir alışverişin bayrak taşıyıcısı olmayı ve bu doğrultuda müşterilerine en uygun ve doğru ürünleri sunmayı hedeflemektedir. Mevcut üretici portföyünü kullanarak perakende satış ile beraber, kurumsal satış anlamında da aktif olarak hizmet vermeyi hedeflemektedir. Ülkemizde bulunan ürünlerin yanı sıra hersey10.com yurtdışından getirdiği kaliteli binlerce ürün seçeneği ile internet platformunda hizmetinizde olacaktır. hersey10.com’un vizyonu; internet platformunu ve bu platformdan alışverişi perakende müşterilerine sevdirirken aynı zamanda toptan satışlar ile tüm müşteri kitlesinin yüzlerini güldürmek ve “kazan&kazan” fikrini gerçekleştirmektir. Bizler, sizler var olduğunuz sürece, sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmaya devam edeceğiz.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler