ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hurmashop.com

YÖRETAT GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖZ ANKARA GIDA TOPTANCILAR SİTESİ 5. BLOK NO:2/165 YENİMAHALLE Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0983057736300001

Vergi No: 9830******

İşletme Adı: YÖRETAT GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: yoretatgida@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hurma Shop, gıda sektörünün önde gelen kuruluşlarından YÖRETAT tarafından hurma ve hurma ürünleri perakende satış faaliyetleri amacıyla kurulmuştur. Hedefimiz; mucizevi Hurma çeşitlerini yılın 365 günü tüketiciye ulaştırmak. Ve bunun yanı sıra aktar, kuru yemiş, market, otel, catering ve yöresel ürün satan mağazalara Toptan Hurma tedariki sağlamaktır. Ayrıca Hac ve Umre adaylarımıza servis arabamızla sevkıyat ve adrese teslim hizmetler sunmaktır. Hurma Shop firmasının deneyim ve seçiciliği ile Suudi Arabistan Medine ve Ortadoğu Bölgesinden bizzat temin ettiği hurma çeşitleri ve bu hurmalar kullanılarak elde edilen birçok hurma ürününe artık zahmetsizce ve yalnız birkaç tıklamayla ulaşabilirsiniz.Hedefimiz siz değerli müşterilerimize bu mucizevi Hurma meyvesini gittikçe artan bir hizmet kalitesi ve ürün yelpazesiyle sunabilmek... Medine ve Ortadoğu'dan tedarik ettiğimiz yeni mahsul A kalite hurma ve hurma ürünlerini hijyenik koşullarda itina ile ambalajlayarak sofralarınıza sunuyoruz. Soğuk hava depomuzda muhafaza ettiğimiz Taze ve Yaş Hurma çeşitlerini taşıma koşullarına uygun şekilde özel ambalajlarla gönderiyoruz. Hurma ve kuru meyve çeşitlerimiz, her daim taze ve seçkin ürünlerden oluşmaktadır. Her ürün için "uygun" ambalajlanan ürünler itina ile sofralarınıza ulaştırılmaktadır. Hurma ve hurma ürünlerinin yanı sıra en kaliteli Kuruyemiş ve Kuru Meyve çeşitlerini de Hurma Shop sitemizden temin edebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler