ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

murateticaret.com

ALİ YUMUŞAK

HOROZLUHAN MAHALLESİ KARAKAŞ SOKAK NO:42 SELÇUKLU KONYA Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 49756***********

Vergi No: 49756******

İşletme Adı: ALİ YUMUŞAK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.01.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Murat Ticaret Madeni Yağ ve Yedek Parça Deposu E-Ticaret Sitesi B2C Konya'daki Merkezimizden Türkiye ve Dünyaya Açılan Kapımız. Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Markaların En İyi Ürünlerini En Uygun Fiyatla En Hızlı Şekilde Hizmetinize Sunuyoruz. Müşteri Odaklı Satış Politikalarımız İle Size İşinizde Rakiplerinizden Önde Olmanız İçin Katkı Sağlıyoruz. Yılların Verdiği Tecrübemiz ve Sizden Aldığımız Güvenle Her Gün Dahada İyiye Sizlerle Birlikte Ulaşıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı