ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

hemdemkoop.org.tr

SINIRLI SORUMLU HEMDEM KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİ

TURGUT REİS MAH. FATİH BULVARI, NO:306 SULTANBEYLİ TOPLUM MERKEZİ KAT: 6 SULTANBEYLİ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0461095675200001

Vergi No: 4610******

İşletme Adı: SINIRLI SORUMLU HEMDEM KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.01.2023

İşletme Türü: KOOPERATİF

Kep Adresleri: sinirlisorumluhemdemkadingirisimi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hemdem Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi birbirlerine bildikleri en iyi yemekleri yapıp tattırmak isteyen kadınların bir araya gelerek kurduğu bir kadın kooperatifidir. Sultanbeyli’de kurulan bu kadın kooperatifinin temelleri kadınların “Neden lezzetli ürünlerimizi herkese ulaştırmıyoruz?” sorusunu akıllara getirmesiyle atıldı. Başlangıçta sadece hoş sohbet amacıyla bir araya gelen kadınlar gelişen süreçte kooperatifçiliği öğrendi ve bir mutfak kurarak üretimlerine başladı. Kadınlar Hemdem Kadın Kooperatifi’nin kurulması ile bir yandan aile ekonomilerine gelir sağlarken diğer yandan da psiko-sosyal anlamda gelişim gösteriyorlar. Gıda, Hijyen ve Aşçılık Eğitimleri Daha önce hiç iş deneyimi olmayan, ekip çalışmasına katılmamış ve profesyonel anlamda bir mutfak eğitimi almamış kadınlar Hemdem Kadın Kooperatifi’nin sunduğu gıda, hijyen ve aşçılık alanlarındaki eğitimlerle hem iş deneyimi kazanıyor hem de ekip çalışmasına katılarak mutfağı öğreniyorlar. Sultanbeyli Belediyesi’nin ön ayak olmasıyla Sultanbeyli Toplum Merkezinde kurulan mutfakta çalışmalarını devam ettiren kadınlar ev yapımı tadında ürettikleri ürünleri web sitesi, Trendyol Yemek ve Yemeksepeti gibi platformlardan satışa sunarak gelir kazanıyor. Neler Yapıyoruz? Müşterilerimizi temiz içerikli, katkısız, koruyucusuz, kaliteli hammaddeyle üretilen el emeği ürünlerle buluşturuyoruz. Ürünlerin tazeliğini, hijyenik ortamda üretilmesini ve kadın emeğini önemsiyor, girişimci kadınlarımızın ekonomik güçlenmelerine destek veriyoruz. Birlikte çalıştığımız kadın girişimcilerimizin ürünlerine pazar alanı yaratıp kadın üreticilere öncelik vererek yerli üretime destek oluyoruz. Hedefimiz Hemdem Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi olarak; toplumun her kesiminden kadınımızı bir araya getirerek, Türkiye’nin her köşesine kadın eli değmiş, lezzetli ürünlerimizi ulaştırmak istiyoruz. Daha çok büyümek ve daha çok kadına ulaşmak istiyoruz. Yalnızca ekonomik güçlenmeyi değil, kadınların sosyal olarak da güçlenmelerini hedefliyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler