ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.senkronet.com.tr

MEHMET FATİH GÜLTEKİN

ATALAR CD. DOLUNAY SK. NO:4 D:1 KARTAL / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 28348***********

Vergi No: 28348******

İşletme Adı: MEHMET FATİH GÜLTEKİN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.01.2018

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: mehmetfatih.gultekin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bilişim sektöründe öncülük eden SenkroNet, 2004 yılının başından itibaren faaliyet gösterdiği internet hizmetleri alanında çok kısa sürede, müşterilerinin büyük memnuniyeti ile etkili bir müşteri potansiyeline ulaşarak servis kalitesini ispatlamıştır. SenkroNet, müşterilerinin memnuniyetinden aldığı güç ve istikrar ile hizmet seviyesini daha da yükselterek Türkiye'de internet hizmetleri alanında lider firma olmayı hedeflemektedir. Müşteri Memnuniyeti'nde Lider' sloganı ile hizmetlerini kullanıcılarına açan SenkroNet'te, hizmet alan tüm müşterilerin kayıtsız şartsız tam memnuniyetini sağlamak en öncelikli sorumluluk alanı kabul edilerek, hizmetler ve işleyişi bu yönde her geçen gün geliştirilmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler