www.tasdemirdetailing.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

TAŞDEMİR BOYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SANAYİ MAH. 60011 NOLU CAD. NO:150/A ŞEHİTKAMİL Gaziantep - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0827003656800016

Vergi No: 8270036568

İşletme Adı: TAŞDEMİR BOYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: tasdemirboya@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Taşdemir Detailing Market Firmamız 1988 den itibaren pasta, cila boya koruma ile seramik kaplama ürünleri ticareti konusunda faaliyet göstermektedir. Pasta, cila boya koruma ve seramik kaplama ürünlerinde dünya lideri GYEON, MENZERNA, POLYTOP, SPTA, SCHOLL, MEGUIARS, SLOPES, HİKARİ, İGL, SOFT99, VALET PRO, AUTO FİNESSE, SHİNE MATE, KOCH CHEMİE, SGCB markalarının da Gaziantep bölge bayiliğini yapmaktadır. Boya koruma pasta cila seramik kaplama ürünlerinde profesyonel çözümler sunmayı hedefleyen firmamızın en büyük amacı müşterilerine hızlı, sorunsuz, kaliteli çözümler üretebilmektir.

Mal ve Hizmetler

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler