ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tasdemirdetailing.com

TAŞDEMİR BOYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SANAYİ MAH. 60011 NOLU CAD. NO:150/A ŞEHİTKAMİL Gaziantep - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0827003656800016

Vergi No: 8270******

İşletme Adı: TAŞDEMİR BOYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.08.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: tasdemirboya@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Taşdemir Detailing Market Firmamız 1988 den itibaren pasta, cila boya koruma ile seramik kaplama ürünleri ticareti konusunda faaliyet göstermektedir. Pasta, cila boya koruma ve seramik kaplama ürünlerinde dünya lideri GYEON, MENZERNA, POLYTOP, SPTA, STARK, AUTO BRİTE, SLOPES, HİKARİ, İGL, SOFT99, VALET PRO, AUTO FİNESSE, SHİNE MATE, KOCH CHEMİE, SGCB markalarının da bölge bayiliğini yapmaktadır. Boya koruma pasta cila seramik kaplama ürünlerinde profesyonel çözümler sunmayı hedefleyen firmamızın en büyük amacı müşterilerine hızlı, sorunsuz, kaliteli çözümler üretebilmektir.

Mal ve Hizmetler

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler