www.mutlubebek.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MUTLU BEBEK BEBEK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA DANIŞMANLIK DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

HARBİYE MAH. BOSTAN SOKAK NO:15 İÇ KAPI NO:5 LOUİS VUİTTON ORJİN BİNASI ŞİŞLİ / İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0626070184600001

Vergi No: 6260701846

İşletme Adı: MUTLU BEBEK BEBEK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA DANIŞMANLIK DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: mutlubebek@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Mutlubebek.com; Ebeveyn ve bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla doğum öncesinden başlayarak, doğum sonrası bebeklik ve çocukluk sürecinde tüm ihtiyaç duyduğu ürünleri, kaliteli markalar, güvenilir satıcılar ve hesaplı fiyatlarla müşterilerine sunan sanal bir pazar yeri platformudur.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler