ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.mutlubebek.com

MUTLU BEBEK BEBEK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA DANIŞMANLIK DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

HARBİYE MAH. BOSTAN SOKAK NO:15 İÇ KAPI NO:5 LOUİS VUİTTON ORJİN BİNASI ŞİŞLİ / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0626070184600001

Vergi No: 6260******

İşletme Adı: MUTLU BEBEK BEBEK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA DANIŞMANLIK DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.11.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: mutlubebek@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Mutlubebek.com; Ebeveyn ve bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla doğum öncesinden başlayarak, doğum sonrası bebeklik ve çocukluk sürecinde tüm ihtiyaç duyduğu ürünleri, kaliteli markalar, güvenilir satıcılar ve hesaplı fiyatlarla müşterilerine sunan sanal bir pazar yeri platformudur.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler