ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

e-sukul.com.tr

VOLKAN GÜÇÜK GUDEA EVDEN EVE TAŞIMACILIK

ATIF BEY MH 67 SOKAK N33 D41 İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 21035******

İşletme Adı: VOLKAN GÜÇÜK GUDEA EVDEN EVE TAŞIMACILIK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.05.2024

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: volkan.kucuk.1@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

015 Yılında kurulan e-sukul Yazılım Okul Yönetim Sistemleri üzerine 3 yılllık bir ar-ge sonucu giriş yapmıştır, alanında lider konumda olan yazılım kurumunuzun yönetiminde eksik nokta bırakmayarak, iş yükünüzü azaltmak ve kârlılığınızı arttırmaktadır, aşağıdan Okul Yönetim Sistemini inceleyebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Online Eğitim

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler