ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

karacaoglutarim.com

KADİR KARACAOĞLU KARACAOĞLU TİCARET

BEYKONAK MAH KUMLUCA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 15811******

İşletme Adı: KADİR KARACAOĞLU KARACAOĞLU TİCARET

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.02.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: kadir.karacaoglu@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Karacaoğlu Tarım Ticaret olarak Antalya Kumluca’da 1988 ‘den beri hizmet vermekteyiz. Akdeniz ve Ege Bölgelerinde tarım ekipmanlarında bölge bayiliği yapıyoruz. Ürünlerimize Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz. Satış sonrası yedek parça, tamir desteği sunuyoruz. Yetkili servisi olduğumuz ürünlerin tamiratında servis garantisi veriyoruz. Amacımız müşterilerimizin sorunlarınlarını hızlı çözümler üreterek %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Çiftçi sorunlarını giderecek ekipman üretimi yapıyoruz. Ekipmanlarımız Türkiye’nin birçok yerinde kullanılmaktadır. İlgili ürünleri mağazamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan inceleyebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler