ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.adenbilisim.com.tr

VASFİ SEFA MUNGAN ADEN BİLİŞİM -

MURATPAŞA MAH. 595 SK. PAYAM APT. NO:9 İÇ KAPI NO:13 MURATPAŞA/ANTALYA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 24934******

İşletme Adı: VASFİ SEFA MUNGAN ADEN BİLİŞİM -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.02.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: vasfisefa.mungan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Aden Bilişim; 2010 yılından bu yana farklı iş alanlarında deneyim ve başarı kazanan genç girişimci Vasfi Sefa MUNGAN tarafından kurulmuştur.. Bugüne kadar edindiği bilgi ve tecrübeyi Aden Bilişim adı altında toplayıp, kurumsal çatı altına girerek güven seviyesini arttırmış, müşterilerine daha kaliteli ve daha geniş yelpazede hizmet vermeye başlamışlardır. Home ofis ile başlayan iş hayatları ticari zekaları ile büyük başarılara ulaşmış, ve büyük işlere imzaya atmaya da devam etmeyi sürdürmektedir. Web tasarım yapma adına yoğunlaşmış olan firmamız aynı zamanda Yazılım, E-Ticaret ,E-Mail Pazarlama, Grafik, Reklam, Ajans, Sosyal Medya Reklam ve Danışmanlığı hizmeti vermektedir. Aden Bilişim dijital dünyadaki çözümlerini Türkiye’de ve Dünya’da başarıyla sürdürmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler