ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

insurance.com.tr

MARK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ÜÇEVLER MAHALLESİ 955. SOKAK NO: 1 D: 38 P.K: 34513 ESENYURT İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0612151602000001

Vergi No: 6121******

İşletme Adı: MARK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.01.2024

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

This website operates to provide the necessary travel health insurance for foreigners who are required to have insurance in accordance with the obligations of the Foreigners and International Protection Law No. 6458 when they come to Turkey. Bu web sitesi, 6458 Sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu yükümlülüklerine göre sigorta yaptırması gereken yabancılara Türkiye'ye gelişlerinde gerekli olan seyahat sağlık sigortasını sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler