ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.superkitap.com.tr

PUSULA KOLEJLERİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ EĞİTİM MATBAA BASIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CORNER PLUS İŞ MERKEZİ FETHİYE MAH.SANAYİ CAD. NO:263 KAT:3 OFİS NO:TT03-K1 Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0733069246400001

Vergi No: 7330******

İşletme Adı: PUSULA KOLEJLERİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ EĞİTİM MATBAA BASIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: pusulakolejleri@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Süperkitap, herkesin hedeflerine süper güçte ve süper hızda ulaşabilmesi adına 2018 yılında kuruldu. Önümüzdeki on yılda ve sonrasında hem teknik hem de yaratıcı bakış açısıyla yayıncılık sektöründe nelerin mümkün olduğunu sorgulamaya devam ettik ve çalışmalarımıza alanında öncü olan “Ders Kafası, 3İKİ1 Yayıncılık, Sınav Burger, Öğrenci Mahallesi, Biberbir Yayıncılık, Bi Hoca” markaları ile iş birliği yaparak gücümüze güç kattık. Matematiğin ABC’si serisi, Matematik Kafası, Süper Çocuk Süper Genç gibi çalışmaların yanı sıra KPSS ve diğer alanlarda da “Kpss Trio, Kpss Türkolojik, Kpss Matematrix” ürünleri ve daha fazlasıyla öğrencilerimizi bütün sınavlara süper güçte ve süper hızda hazırlanabilmesi adına tutarlı bir şekilde büyümeyi ve güçlenmeyi hedeflemekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Online Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler