ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.avcilardavetiye.com

SERDAL URAL URAL OFSET MATBAA GAZETE VE REKLAM ÜRÜNLERİ

MERKEZ MH. ŞAMLI SK. NO:32/2 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 27895******

İşletme Adı: SERDAL URAL URAL OFSET MATBAA GAZETE VE REKLAM ÜRÜNLERİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.12.2017

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: serdal.ural@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Avcılar Davetiye 1980'den beri binlerce çiftin davetiyesini gururla hazırlamakta olan bir Ural Ofset markasıdır. Düğün, nişan, nikah, sünnet davetiyeleri ve nikah, bebek, sünnet şekerlerinde binlerce model çeşidi ile hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Matbaacılık ve Yayınlar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler