Doğrulama karekodu bulunmamaktadır

www.avcilardavetiye.com Site Doğrulanmamıştır.

SERDAL URAL URAL OFSET MATBAA GAZETE VE REKLAM ÜRÜNLERİ

MERKEZ MH. ŞAMLI SK. NO:32/2 İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 27895******

İşletme Adı: SERDAL URAL URAL OFSET MATBAA GAZETE VE REKLAM ÜRÜNLERİ

Kep Adresleri: serdal.ural@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Avcılar Davetiye 1980'den beri binlerce çiftin davetiyesini gururla hazırlamakta olan bir Ural Ofset markasıdır. Düğün, nişan, nikah, sünnet davetiyeleri ve nikah, bebek, sünnet şekerlerinde binlerce model çeşidi ile hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Matbaacılık ve Yayınlar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı