ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sahilnet.com.tr

SAHİLNET TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

İNÖNÜ MAH. 2031. SK. NO:3/A ÇEŞME İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0739050886000001

Vergi No: 7390******

İşletme Adı: SAHİLNET TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.01.2019

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

SahilNET 2014 yılında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından İnternet Servis Sağlayıcılığı ve Altyapı İşletmeciliği hizmetleri sunmak üzere ulusal çapta yetkilendirilmiş bir şirkettir. SahilNET, telekomünikasyon pazarında bireylere ve işletmelere, kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan, İnternet, Air Metro, Mpls Vpn, Metro Ethernet, Noktayan Noktaya Erişim, Siber Güvenlik, Bulut Hizmetleri sunan, Türkiye’nin bağımsız yeni nesil telekom operatörüdür.

Mal ve Hizmetler

- Telekomünikasyon

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler